۰
پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۳

بازدید امام جمعه زهک از ستاد شبکه بهداشت و درمان این شهرستان

امام جمعه معزز شهرستان زهک از ستاد شبکه و واحدهای تابعه بازدید کردند.
بازدید امام جمعه زهک از ستاد شبکه بهداشت و درمان این شهرستان
به گزارش سفیرشرق؛ در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۲۵ حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای پوراندخت امام جمعه معزز شهرستان زهک از ستاد شبکه و واحدهای تابعه بازدید کردند.

در این بازدید که بیش از دو ساعت بطول انجامید و بهمراه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک صورت پذیرفت بازدید کنندگان ضمن  بازدید از واحدهای مختلف و آشنائی با کارکنان این مجموعه و عرض خداقوت به آنها از نزدیک در جریان امور مربوطه و خدمات ارائه شده در راستای اجرای برنامه های حوزه سلامت شهرستان و به ویژه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی توسط این واحدها قرار گرفتند.

در این بازدید امام جمعه معزز شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و کارکنان شبکه بهداشت و درمان در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، بیان کردند با توجه به نام این طرح جهادی که یادآور رشادت های سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی می باشد، ان شاءالله زنجیره ویروس کرونا هم قطع خواهد شد و به امید خدا این بیماری را شکست خواهیم داد.

در ادامه دکتر مجتبی رفیق دوست مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک ضمن تشکر از همراهی و مساعدت امام جمعه معزز شهرستان در اجرای برنامه های حوزه سلامت شهرستان گفت: تمامی کارکنان حوزه بهداشت و درمان شهرستان، در راستای اجرای مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ و مزین به نام "طرح شهید حاج قاسم سلیمانی" آموزش های لازم را دیده اند و در همین راستا به کلیه شهروندان خدمات مراقبت، آموزش، پیگیری و درمان را برای کنترل و مقابله با ویروس کرونا ارائه می دهند.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 430533
توزیع ۴۰ بسته معیشتی در آستانه شب یلدا و میلاد حضرت زینب (س) توسط هیئت رزمندگان اسلام زهک
رشد افسار گسیخته شبکه های اجتماعی؛ فضایی که امنیت روانی خانواده ها را به چالش می کشد/ شبکه ملی اطلاعات؛ ناجی جامعه از برهنگی فرهنگی و گسست اجتماعی