۰
جمعه ۱۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۴

خلاصه خطبه دوم (سیاسی) نماز جمعه شهرستان زهک به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین خدری.

خلاصه خطبه دوم (سیاسی) نماز جمعه شهرستان زهک به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین خدری.
به گزارش پایگاه خبری سفیر شرق؛ امام جمعه زهک در رابطه با روز پاسدار گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی چند نهاد از دل انقلاب برخاست: ۱-بنیادشهید ۲-بنیادمستضعفان ۳-جهاد سازندگی ۴-کمیته امام(ره) ۴-سپاه پاسداران؛ که هر کدام از این نهادها در راستای وظیفه خودشان نقش مهم و موثری برای این انقلاب انجام داده اند و انجام می دهند از جمله این نهاد های ارزشمند باید سپاه پاسداران را نام برد که در اوایل انقلاب با رشادت ها و شهامت ها ستون های این انقلاب را مستحکم کردند که دشمن این مرز و بوم با دیدن این اقتدار و رشادت سبزپوشان سپاه پاسداران از همان اوایل انقلاب کینه خودش را نسبت به این نهاد ارزشمند نگه داشته تا بتواند این مجموعه ارزشمند را تخریب کند.
وی در ادامه گفت: سپاه پاسداران در جنگ تحمیلی در خط مقدم جبهه بود در عمران و آبادانی در خط مقدم؛ در بحرانهای اقتصادی در خط مقدم ؛در مقابله کردن با تحریم ها و دور زدن آنها در خط مقدم؛ در دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام در خط مقدم است؛ نمونه آن در خط مقدم بودن سبز پوشان در امداد رسانی به سیل زدگان ؛ از دشمن جای گله‌مندی نیست این ذات دشمن است که با دیدن این مولفه های ارزشمند سپاه پاسداران احساس خطر کند و بترسد و تخریب کند؛ اما رنج انسان از این است که از درون بعضی مواقع این نهاد ارزشمند را شروع به تخریب می‌کنند؛ وقتی موقع انتخابات می‌شود یا جایی که می‌خواهند بعضی امتیازات را بگیرند نوک حمله خود را به سمت فرزندان انقلاب یعنی سپاه پاسداران می‌گیرند این جای تاسف و ننگ برای شماست؛ سپاه پاسدارانی که امروز به برکت این هاست که شماها میز و صندلی گرفتید و در آسایش و امنیت هستید.
وی در رابطه با سیل افزود: دولتی که وظیفه ذاتی اش هست باید خدمت‌رسانی کند نسبت به سیل زدگان ؛ یا این بستر را فراهم می کرد نسبت به لایروبی انهار و رودخانه ها یا اجازه ندادن به ساخت و ساز در بستر رودخانه ها آنوقت می بینیم با وجود اینکه خدمت‌رسانی نمی‌کنند اما دنبال تخریب این نهاد ارزشی هم هستند؛چه زیباست این غزل صائب تبریزی؛
چون وا نمی کنی گرهی، خود گره مشو
ابرو گشاده باش چو دستت گشاده نیست؛
لذا وقتی که حضرت آقا مشاهده می کنند کاری که باید دولتی ها انجام دهند را انجام نمی‌دهند دستور دادند تا نهاد مشترک ایجاد شود و نیروهای مسلح ما به داد مردم برسند.
ایشان افزود: به گفته مقام معظم رهبری امروز باید تقی‌زاده های زمان خود را بشناسیم آنهایی که دنبال سند ۲۰۳۰ هستند؛آنهایی که دنبال سبک زندگی غربی هستند که از سر تا پای این مملکت باید غربی شود؛ تقی‌زاده هایی که پول تفریح آقازاده‌های آنها از جیب همین مردم شریف این مملکت تأمین می شود در راحتی و آسایش باشند؛ امروز اگر ما بخواهیم مولفه های شخصیتی این افراد را بیان کنیم باید گفت: ۱-عدم خود باوری؛ افرادی هستند که به هیچ وجه خودشان را باور نکردند و همیشه دست گدایشان جلوی بقیه دراز است؛ ۲-عدم ثبات شخصیتی و در خدمت استبداد بودن؛ ۳-زیبا جلوه دادن غرب؛۴- اسلام ستیزی و خیانت به ملت؛۵-انحصارگرایی و خشونت ورزی؛ وقتی عملکرد سپاه باعث رسوایی آنها می شود معلوم است برای آنها سخت است و باید تخریب کنند؛ لذا مردم ما باید این افراد را بشناسند تا بتوانند نسبت به شایعه پراکنی های آنها و تخریب عکس العمل نشان دهند؛

امام جمعه زهک گفت: گوسفند وارد می کنند برای اینکه قیمت ها را تعدیل کنند اما گوسفند وارد شده کجا میرود؟! معلوم نیست!! به چه کسانی می دهند؟!معلوم نیست!! سر سفره چه افرادی می آید؟!معلوم نیست!! ما به التفاوت قیمت‌ها به جیب چه اشخاصی می‌رود؟! این ها همان تقی زاده ها هستند که سوء مدیریت و فاجعه از این افراد است آنوقت نهادهای ارزشمند ما را تخریب میکنند؛ قطعأ اخلاص فرزندان سرپوش ما آنها را رسوا خواهد کرد؛ این زالو صفت هایی که با همه خدمات و رشادت‌های این عزیزان هنوز دنبال تخریب هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 430176
دستخط رهبر انقلاب بر تابوت شهید
غرفه شهرستان زهک در تهران