۰
سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱
در راهپیمایی ۲۲بهمن زابل مطرح شد؛

پیروزی انقلاب اسلامی معجزه خدا بود/مردم صاحبان اصلی کشور و انقلاب هستند

مراسم راهپیمایی 22 بهمن با حضور با شکوه مردم دارالولایه سیستان در زابل برگزار شد.
پیروزی انقلاب اسلامی معجزه خدا بود/مردم صاحبان اصلی کشور و انقلاب هستند
به گزارش سفیرشرق به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ده ها هزار از مردم ولایت مدار زابل چهل و یکمین سال این پیروزی را جشن گرفتند.

در این مراسم مردم ضمن عبور از پرچم صهیونیست و آمریکا جهان خوار آن را به آتش کشیدند تا نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کنند.

همچنین مردم با شعار های انقلابی یاد و خاطره سردار مقاومت حاج قاسم سلیمانی را زنده کردند.

حجت اسلام علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل در این مراسم گفت: همه ایام برای خداست اما برخی از این روزها قدرت خدا به طور ویژه رخ نمایی می‌کند که حتی دشمنان هم اعتراف می کنند که دست خدا را در پیروزی جبهه انقلاب دیده اند و این روز یوم الله نامیده می شود.

وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی یک معجزه بود که هیچ قدرتی بر آن نمی تواند غلبه کند ، بلوک شرق و غرب دو قدرت آن دوران بودند که کشورهای جهان از آنها اطلاع می کردند.

وی بیان داشت : تمام عمر انقلاب یوم الله است ، در کل جهان تنها ایران است که جمهوریت به تمام معنا را در خود دارد مردم صاحب اصلی آن هستند و‌مسئولین توسط آنها انتخاب می شود.

امام جمعه زابل با بیان اینکه مردم سالار کشور هستند بیان داشت: باید آفرین گفت به مردم سیستان که امروز حماسه آفریدند و به ندای رهبر لبیک گفتند.

حجت الاسلام کیخا تصریح کرد: نگاه کل جهان امروز به ایران است و مردمی که در این روز شرکت کردند جهاد فی سبیل‌الله انجام دادند.

وی ادامه داد: پرچم انقلاب اسلامی به برکت حضور پر شور مردم به دست صاحب اصلی آن صاحب آلمان(عج) داده خواهد شد.

امام جمعه زابل گفت: دشمن با شهادت حاج قاسم سلیمانی تازه دانسته است که چه غلطی کرده است.انتهای پیام/
کد مطلب: 430395
بیعت با فرمانده شهیدسرلشگر پاسدار حاج قاسم میرحسینی برگزار شد
قالیباف در اولین توییت بعد از انتخاب به عنوان رئیس مجلس چه نوشت؟