۰
پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۹

کمبود و گرانی میوه و آجیل در آستانه شب یلدا در شهرستان زهک

رئیس صنعت، معدن و تجارت زهک گفت: در آستانه شب یلدا اگر با قیمت‌های بالا مواجه شویم حتما برخورد خواهیم کرد.
کمبود و گرانی میوه و آجیل در آستانه شب یلدا در شهرستان زهک
به گزارش پایگاه خبری سفیرشرق؛ شب آغاز زمستان، با نام «شب چله» در سیستان یا همان «شب یلدا» در فرهنگ ایرانیان نام برده می‌شود که در هر منطقه‌ای رسم و رسوم خاص خود را دارد.

با توجه به اینکه مردم شهرستان زهک همه اقشار نیازمند و غنی در طولانی‌ترین شب سال به بهترین شکل ممکن به دنبال پذیرایی از میهمانان هستند اما شب یلدای امسال با وجود گرانی میوه و تنقلات نگرانی مردم را به دنبال داشته است چند روزی بیشتر به شب یلدا باقی نمانده اما امسال هم طعم شب یلدا طعم گرانی است.

 شهروندان با اظهار نارضایتی از قیمت ها می گویند  قیمت ها در روزهای پایانی پاییز در مناطق مختلف سطح شهر و روستا فرق می‌کند و مسئولان باید با گران‌فروشان برخورد کنند.

برخی از شهروندان هم از سامانه 124 تعزیرات حکومتی گلایه داشتند که میش مست سازمان صمت شهرستان زهک گفت: در سامانه 124 با یک اپراتور در حال فعالیت هستیم و وقتی کسی با این سامانه تماس برقرار می‌کند فرد دیگری که همزمان تماس گرفته موفق به ایجاد ارتباط نمی‌شود.

وی افزود:در خصوص قیمت ها در آستانه شب یلدا اگر واحد صنفی بالاتر از قیمت‌های موردنظر بخواهد بفروشد قطعا با برخورد تعزیرات مواجه خواهد شد.

انتهای پیام/ 
کد مطلب: 430376
بیعت با فرمانده شهیدسرلشگر پاسدار حاج قاسم میرحسینی برگزار شد
حکم متهمان کیشکور خودرو صادر شد