۰
پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۰

عاملان قتل استاد دانشگاه زابل شناسایی و دستگیر شدند

با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی استان عاملان قتل استاد دانشگاه زابل شناسایی و دستگیر شد.
عاملان قتل استاد دانشگاه زابل شناسایی و دستگیر شدند
سردار" محمد قنبری" فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: ساعت یک بامداد پنجم اردیبهشت ماه "فرشته ناروئی" عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زابل که به همراه شوهرش با یک دستگاه سواری زانتیا در محور زابل-زهک در حرکت بوده توسط افراد ناشناس به رگبار گلوله بسته شده و به علت شدت جراحات وارده فوت می کند. 
وی افزود: همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی از همان ساعت اولیه این جنایت با هدایت مستقیم سرهنگ"ابراهیم ملاشاهی" رئیس پلیس آگاهی استان با بررسی در دستور کار خود قرار دادند.
سردار قنبری تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از بررسی های سرنخ های بجامانده و یک سری تحقیقات گسترده میدانی مظنون به قتل را با هماهنگی قاضی ویژه قتل برای تحقیقات به پلیس آگاهی احضار کردند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: مظنون در بازجوئی های اولیه منکر هرگونه دخالتی در این جنایت خون بار بود و روند رسیدگی به پرونده به کندی پیش می رفت تا اینکه در ادامه تحقیقات سرنخ های جدید از زوایای پنهان این جنایت بدست آمد.
وی ادامه داد: با توجه به سرنخ های بدست آمده مظنون به قتل در بازجوئی های علمی پلیس و مواجهه با ادله و مستندات انکار ناپذیر کشف شده به نقشه قتل با همدستی برادر 37 ساله اش اعتراف کرد که کارآگاهان پلیس آگاهی با اطلاعات بدست آمده بلافاصله متهم دیگر این پرونده را نیز دستگیر کردند.در بازجوئی های تکملیی جزئیات و سایر موارد مرتبط معلوم شد.
وی با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا خاطر نشان کرد: تحقیقات در رابطه با انگیزه و چرایی این جنایت هولناک ادامه ادامه دارد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 430232
توزیع ۴۰ بسته معیشتی در آستانه شب یلدا و میلاد حضرت زینب (س) توسط هیئت رزمندگان اسلام زهک
رشد افسار گسیخته شبکه های اجتماعی؛ فضایی که امنیت روانی خانواده ها را به چالش می کشد/ شبکه ملی اطلاعات؛ ناجی جامعه از برهنگی فرهنگی و گسست اجتماعی