۰
جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۵

آغاز ثبت نام خادمین اربعین حسینی در سیستان وبلوچستان

دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان وبلوچستان گفت: ثبت نام خادمین زوار اربعین حسینی در استان از فردا آغاز می شود.
آغاز ثبت نام خادمین اربعین حسینی در سیستان وبلوچستان
رضا بختیاری در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: ستاد مردمی اربعین سیستان وبلوچستان امسال نیز مانند سنوات گذشته به منظور میزبانی در خور شان از زائران حسینی کشور دوست و برادر پاکستان از علاقمندان جهت این کار جهادی و خداپسندانه دعوت می کند.
وی ادامه داد: کسانی که تمایل دارند در زمره خادمان افتخاری اربعین حسینی در استان سیستان وبلوچستان قرار بگیرند می توانند از طریق تماس با شماره تلفن 09150134444 تماس گرفته و با جزئیات، نحوه ثبت نام و نوع خدمات آشنا شوند.
بختیاری ادامه داد: همچنین تارنمای اینترنتی www.40054.ir  نیز جهت ثبت نام از خادمان ایجاد شده و ضروری است تمامی کسانی که قصد خدمت رسانی به زوار را دارند حتماً در این سامانه نام نویسی کنند تا نسبت به ساماندهی آنها اقدام شود.
وی در توضیح نام گذاری این تارنمای اینترنتی گفت: 40 نماد و نشانه اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان است و 054 نشانی از استان سیستان وبلوچستان که میزبان این عزیزان است می باشد که تلفیق این دو برای نامگذاری سایت انتخاب شد.
دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان وبلوچستان بیان کرد: امسال نیز خدمات این ستاد در قالب 5 نوع خدمت ارائه می شود و خادمان افتخاری که در سایت ثبت نام کنند نیز می توانند در دو موکب امام خمینی(ره) در مرز میرجاوه و یا امام خامنه ای در محل زائرسرای زاهدان فعالیت کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 430052
دستخط رهبر انقلاب بر تابوت شهید
غرفه شهرستان زهک در تهران