۰
سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۹

آتش‌سوزی چندین مغازه در میدان قدس

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از آتش‌سوزی چندین باب مغازه در میدان قدس خبر داد و گفت: در این حادثه سقفهای این مغازه‌ها به وسعت حدودی بیش از ۱۰۰۰ متر دچار آتش‌سوزی شد.
2
2
به گزارش ندای هیرمند سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر آتش‌سوزی چندین باب مغازه در میدان قدس درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 9:14 امروز آتش‌سوزی چندین باب مغازه در میدان قدس، تقاطع خیابان شریعتی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان پنج ایستگاه آتش‌نشانی همراه با چندین تانکر آب، خودروی حامل دستگاه تنفسی، نردبان هیدرولیکی و تشک نجات به محل حادثه اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه چندین باب مغازه در دو طبقه قدیمی و دارای سقف شیروانی یکپارچه بود که داخل آنها نیز با لایه‌های چوبی کار شده بود همچنین سقفهای این مغازه‌ها به وسعت حدودی بیش از 1000 متر دچار آتش‌سوزی شده و کاملاً شعله‌ور بود.
وی تصریح کرد: بر اثر این حادثه، دود بسیار غلیظی متساعد شده و آتش و دود به برخی از مغازه‌ها در طبقه دوم سرایت کرده بود که آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کرده، سقفها را شکافته و آتش را کاملاً خاموش کردند، هم‌اکنون نیز نیروها مشغول لکه‌گیری و تخلیه دود هستند.
سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه محل حریق ربطی به بازارچه میدان قدس نداشت، خاطرنشان کرد: در این حادثه مصدوم و تلفات جانی نداشتیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 427923
توزیع ۴۰ بسته معیشتی در آستانه شب یلدا و میلاد حضرت زینب (س) توسط هیئت رزمندگان اسلام زهک
رشد افسار گسیخته شبکه های اجتماعی؛ فضایی که امنیت روانی خانواده ها را به چالش می کشد/ شبکه ملی اطلاعات؛ ناجی جامعه از برهنگی فرهنگی و گسست اجتماعی