۰
دوشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۴
ندای هیرمند گزارش می دهد؛

عدم روشنایی در سالن ورزشی روستای کارگاه جوانان را خانه نشین کرد

به گفته یکی از ورزشکاران روستای کارگاه شهرستان هیرمند سالن ورزشی این روستا روشنایی لازم را برای انجام برگزاری مسابقات ورزشی در شب را ندارد.
سالن ورزشی کارگاه
سالن ورزشی کارگاه
به گزارش ندای هیرمند؛ یکی از راه های دور نگه داشتن جوانان از معضلات اجتماعی را می توان ورود آنان  به عرصه ورش  نامید، ورزش علاوه بر اینکه باعث افزایش توانایی فرد می شود بلکه یک تفریح شاد و مفرح برای جوانان محسوب می شود.
امروزه به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران سالن های ورزشی در نقاط دور مناطق محروم نیز در حال ساخت و یا احداث شده اند که جوانان بتوانند از این امکانات به نحو صحیح استفاده لازم را برده باشند.
اما نگهداری و رسیدگی به این سالن های ورزشی نیز یکی از عواملی است که باعث می شود جوانان جذب این مکان ها شوند، در شهرستان هیرمند بسیاری از سالن های ورزشی دستخوش عدم رسیدگی مسئولین شده اند که باعث تخریب بعصی از سالن های ورزشی شده است.
به گفته یکی از ورزشکاران روستای کارگاه شهرستان هیرمند سالن ورزشی این روستا روشنایی لازم را برای انجام برگزاری مسابقات ورزشی در شب را ندارد.
با توجه به گرمی هوای این روزهای استان سیستان و بلوچستان اکثر مسابقات ورزشی در شب برگزار می شود اما عدم نور کافی سالن ورزشی روستای کارگاه باعث شده است تا جوانان این منطقه از ورزش به دور بمانند.
یکی از شهروندان با  ارسال تصاویری از این سالن از نارضایتی خود را از عدم امکانات کافی سالن ورزشی روستای کارگاه اعلام داشت و گفت : تنها دو لامپ کم نور در بالای سقف این سالن روشن می شود تا تیم های ورزشی در تاریکی مطلق بازی های خود را به انجام برساند.
وی خاطرنشان کرد: عدم رسیدگی به این سالن می تواند تیم های مدعی این روستا را که در سال های گذشته توانسته اند مقام های اول و دومی بسیاری را کسب نمایند از میادین خارج نماید.
این ورزشکار تصریح کرد: با وجود نور کم و تاریکی زیاد باز هم برخی از تیم های ورزشی به این سالن رجوع می کنند و مسابقات خود را برگزار می کنند که این موضوع می تواند به ضرر آنها تمام شود.
وی همچنین افزود: مصدومیت های پی در پی و عدم دید بازیکن ها در این سالن از جمله عواملی است که برخی از جوانان را این روزها خانه نشین کرده است.
 
 
 

 
 
جوانان مشکلات سالن های ورزشی را بیان کنند
 
مریم گلوی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هیرمند در گفتگو با ندای هیرمند بیان داشت: جوانان هر گونه مشکلاتی را که از سالن های ورزشی مشاهده می کنند به این اداره بازتاب دهند تا با توجه به اهمیت ورزش در بین جوانان مشکلات آنان در اسرع وقت بر طرف شود.
وی افزود: همه ی سالن های ورزشی تا کنون از آنها بازدید به عمل آمده است دارای برق می باشند و هیچگونه مشکل روشنایی در آنها دیده نمی شود.
گلوی خاطرنشان کرد: سالن ورزشی روستای کارگاه مربوط به اداره آموزش و پرورش شهرستان هیرمند است و مدیریت آن به دست این اداره می باشد.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 426754
نام شما
آدرس ايميل شما

موج توئیتری #حامیان_سارقان_مسلح در شبکه های اجتماعی
شاهکار حیرت انگیز مهندسی سیستان به ثبت جهانی نزدیک تر شد