۰
جمعه ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۵۵

برگذاری مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

به مناسبت فرا رسیدن سی سومین سالگرد عروج آسمانی امام خمینی مراسم عزاداری با حضور آحاد مردم شهرستان زابل در روز پنجشنبه12 خرداد ماه در ساعت 9 در محل مصلی القدیر شهر زهک برگزار گردید
برگذاری مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره)
به مناسبت فرا رسیدن سی و سومین سالگرد عروج آسمانی امام خمینی مراسم عزاداری با حضور آحاد مردم شهرستان زهک در روز پنجشنبه 12 خرداد ماه در ساعت 9 در محل مصلی القدیر زهک برگزار گردید.
  دموکراسی و مردمسالاری در دوران ستم شاهی و طاغوت در وضعیت بسیار بدی قرار داشت و این موضوع سبب اعتراضات گسترده مردم و به ویژه جوانان شده بود، بنابراین ملت ایران با تکیه و اعتماد بر امام راحل به دنبال احقاق حقوق خود شدند.
  وجود مبارک امام راحل سبب تقویت روحیه خودباوری در ملت ایران در راستای مبارزه با رژیم طاغوت شد به طوری که مردم با دستان خالی با اتکا به خداوند و رهبری امام راحل مسیر موفقیت را پیموده و در نبردی نابرابر در برابر رژیم شاهنشاهی به پیروزی رسیدند.
 امام خمینی دارای شخصیت ارزنده و بی نظیری بود به طوری که شجاعت، دلیری، ایمان و تقوا در وجود ایشان موج می زد و خصوصیات ایشان سبب جذب و اعتقاد مردم به ایشان ودر نتیجه پیروزی انقلاب شد.
 دستیابی آحاد جامعه به سطح معرفتی و تربیتی عمیق و همچنین سطح مطلوبی از رفاه عمومی از جمله اهداف بنیانگذار کبیر انقلاب برای جامعه ایرانی بود بنابراین دستیابی به این اهداف تنها با ایجاد جمهوری اسلامی  امکان پذیر بود.
 ایجاد عدالت اجتماعی در جامعه به منظور برخورداری تمامی مردم از منابع و امکانات از جمله اهداف امام راحل به شمار می رود و در این راستا تاکید فراوان داشتند.
اظهار ارادت به امام بودن بدون  پایبندی به اصول مکتب بنیانگذار انقلاب امکان ندارد، چرا که امام خود را از محرومین و مستضعفین جدا نمی دانست و همیشه کوخ نشینی را بر کاخ نشینی ترجیح می داد و در این راستا ساده زیستی را پیشه کرده بودند.
کد مطلب: 430663
توزیع ۴۰ بسته معیشتی در آستانه شب یلدا و میلاد حضرت زینب (س) توسط هیئت رزمندگان اسلام زهک
رشد افسار گسیخته شبکه های اجتماعی؛ فضایی که امنیت روانی خانواده ها را به چالش می کشد/ شبکه ملی اطلاعات؛ ناجی جامعه از برهنگی فرهنگی و گسست اجتماعی