۰
چهارشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۳
کارآفرین زهکی در گفت و گو با سفیر شرق:

تنها راه مقابله با گرانی اقتصاد مقاومتی است/جوانان به دنبال پست های مدیریتی نباشند

کارآفرین زهکی گفت: پرورش بلدرچین را از دوسال قبل با کمک سپاه پاسداران ناحیه زهک آغاز کرده و اکنون به یکی از فروشندگان نام آشنا در شهرستان زهک تبدیل شده ام.
تنها راه مقابله با گرانی اقتصاد مقاومتی است/جوانان به دنبال پست های مدیریتی نباشند
خدا بخش امینی به مناسب  آغاز رزمایش اقتدار عاشورایی به سفیر شرق گفت: یکی از راه های کسب درآمد با سود دهی بالا توجه به اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود:  پرورش شترمرغ و بلدرچین در منطقه سیستان، به دلیل آب و هوای مناسب و همچنین علاقه مندان بسیار به گوشت این پرندگان ، می تواند یکی از راه های رسیدن به سود بالا در مدت زمانی کمی باد.

امینی تصریح کرد: پرورش بلدرچین را از دوسال قبل با کمک سپاه پاسداران ناحیه زهک آغاز کرده و اکنون به یکی از فروشندگان نام آشنا در شهرستان زهک تبدیل شده ام.

این کارآفرین بسیجی خاطرنشان کرد: هر آنچه که باید در خصوص پرورش این پرنده کوچک فرا می گرفتم را با همکاری سپاه ناحیه زهک در اختیارم قرار گرفته شد و در نهایت توانستم امروز فروش این پرنده را در ماه حتی به یک میلیون تومان برسانم.وی خاطرنشان کرد: گرچه که شغل اصلی من پرورش بلدرچین نیست ، اما با اوضاع اقتصادی اکنون، درآمد پرورش  و فروش بلدرچین بیشتر از کار اصلی در بازار ایست.

امینی تاکید کرد: جوانانی که در بیکاری مطلق به سر می برند به سازمان هایی همچون سپاه پاسداران پناه ببرند زیرا با اهدای وام و همکاری صمیمانه این نهاد می توانند به شغل دائمی برسند و از شر بیکاری تا ابد خلاص شوند، همت کوچکی از طرف فرد لازم است تا به یک درآمد میلیونی در ماه برسد.


انتهای پیام/
کد مطلب: 430025
دستخط رهبر انقلاب بر تابوت شهید
غرفه شهرستان زهک در تهران